Ecovacs X2 Combo - robot sprzątający + odkurzacz pionowy

Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: Zamówienia do godziny 15 realizowane są tego samego dnia
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 5 999,00 zł 5999.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.4
Producent: ECOVACS
Kod produktu: DEX86Combo

Opis

Ecovacs X2 Combo - robot sprzątający + odkurzacz pionowy

 

Odkurzacz ręczny został wyposażony w zestaw końcówek do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Dzięki nim dotrzesz do trudno dostępnych szczelin, wyczyścisz tapicerkę, a nawet odkurzysz blaty. Odkurzacz ma filtr HEPA i system czterostopniowej filtracji.

 

ECOVACS na nowo definiuje sprzątanie w domu dzięki DEEBOT X2 COMBO: twój wszechstronny robot do różnorodnych scenariuszy czyszczenia

 

Utrzymanie każdego domu w nieskazitelnej czystości przy trudnych zadaniach czyszczących nie jest już skomplikowane. Nowe wielofunkcyjne rozwiązanie ECOVACS eliminuje potrzebę interwencji człowieka, maksymalizuje bezpieczeństwo i minimalizuje hałas.

 

ECOVACS rewolucjonizuje kategorię robotów odkurzających, wprowadzając na rynek przełomowy DEEBOT X2 COMBO—najbardziej zaawansowane wszechstronne automatyczne rozwiązanie czyszczące, jakie kiedykolwiek stworzono. Prezentując zaawansowany robot odkurzający DEEBOT X2 firmy, wyposażony w inteligentne funkcje i wyjątkową moc ssania, plus ręczny odkurzacz i inteligentną stację bazową dla prawdziwie kompleksowego czyszczenia całego domu, ten nowy pakiet stanowi przełom dla dużych domów z wieloma scenariuszami czyszczenia i złożonymi zadaniami czyszczenia.

 

Zgodnie z koncepcją "Bardziej precyzyjny niż inne, czystszy niż kiedykolwiek", firma ECOVACS zmieniła uniwersalny kształt konwencjonalnych odkurzaczy automatycznych, na nowo definiując standardy czystości. Dzięki nowemu urządzeniu typu "wszystko w jednym" DEEBOT X2 COMBO, które opiera się na słynnej precyzji czyszczenia od krawędzi do krawędzi DEEBOT X2 i funkcjach opartych na sztucznej inteligencji, aby dotrzeć do każdego zakątka domu, firma idzie o krok dalej w zakresie wydajności czyszczenia, minimalizując interwencję człowieka i maksymalizując wygodę.

"ECOVACS jest pionierem przyszłości czyszczenia domów wprowadzając DEEBOT X2 COMBO - ustanawiając nowy standard tego, co może osiągnąć inteligentny odkurzacz,". "Integrując najnowsze technologie mapowania, wykrywania obiektów i efektywność czyszczenia, DEEBOT X2 COMBO zapewnia naprawdę inteligentne czyszczenie dla dzisiejszych nowoczesnych gospodarstw domowych. Jest zaprojektowany, aby ułatwić opiekę nad domem, dzięki czemu możesz spędzać czas, robiąc to, co kochasz."

 

porównywalna moc czyszczenia od podłogi po powietrze

DEEBOT X2 COMBO wprowadza wielopowierzchniowe czyszczenie na nowy poziom dzięki ręcznemu odkurzaczowi X2 COMBO, robotowi odkurzającemu X2 COMBO oraz stacji bazowej.

 

 

 • Oddychaj zawsze świeżym, czystym powietrzem: Ręczny odkurzacz X2 COMBO posiada ultra-mocny, czterostopniowy system filtracji HEPA, który usuwa 99,97% drobnych cząstek kurzu o wielkości 0,3μm. Wielostopniowy cyklon wykorzystuje sześcioetapową separację wirową do filtrowania dużych i małych cząstek, jednocześnie utrzymując stałą i mocną siłę ssania. 13-stopniowy, zmywalny filtr HEPA dodatkowo oczyszcza jakość powietrza w pomieszczeniach, co pozwala osobom z alergiami oddychać z łatwością. Dla osób poszukujących ulgi od uporczywych zapachów i sierści, głębokie czyszczenie filtracji ręcznego odkurzacza X2 COMBO oferuje niezrównaną świeżość.
 • Żadna szczelina czy kąt nie jest zbyt skomplikowany: Ręczny odkurzacz X2 COMBO posiada szczotkę COMBO z czterema wymiennymi końcówkami do różnych zadań, w tym szczotką do szczelin, szczotką do kurzu, mini-szczotką motorową oraz szczotką ZeroTangle™ o kształcie litery V. Właściciele zwierząt oraz osoby z alergiami docenią również końcówkę szczotki ZeroTangle™, której włosie w kształcie litery V aktywnie oddziela i usuwa włosy z rolki szczotki przy każdym obrocie, poprawiając efektywność czyszczenia na twardych powierzchniach i dywanach.

 

 • Zaprojektowany z myślą o ciasnych narożnikach i niskich meblach: Robot odkurzający X2 COMBO ma ultra-cienki, kwadratowy kształt, 32 cm szerokości i 9,5 cm wysokości, co pozwala mu z łatwością wsunąć się pod wyraźne pułapki na brud, takie jak sofy, stoły, krzesła i łóżka z zaledwie 10 cm prześwitu. Może dotrzeć i usunąć brud oraz kurz, które często gromadzą się w tych trudno dostępnych miejscach, zapewniając dokładne czyszczenie.

 

 • Wyższa efektywność czyszczenia i wydłużony czas pracy: Automatyczny odkurzacz X2 COMBO dzięki potężnemu huraganowemu ssaniu 8700 Pa głęboko czyści dywany i trudno dostępne szczeliny. Właściciele domów od razu zauważą różnicę w efektywności czyszczenia kurzu. Dodatkowa, 200-milimetrowa, długa szczotka odkurzacza zwiększa efektywność czyszczenia przy pierwszym użyciu o 19%. Tymczasem system obrotowego mopowania OZMO Turbo 2.0 utrzymuje stałe nacisk podczas głębokiego czyszczenia różnych typów podłóg. Unikalny mop z tkaniny szczelinowej z łatwością usuwa uporczywe plamy, zapewniając higienę w domu.

 

 

Nowy poziom czyszczenia bez użycia rąk dzięki wiodącym w branży innowacjom

 

Bezproblemowe, bezstresowe czyszczenie każdego zakątka Twojego domu jest teraz możliwe. DEEBOT X2 COMBO wprowadza rewolucję w bezdotykowym sprzątaniu do Twojego domu.

 

 • W pełni zautomatyzowane sprzątanie: Dzięki podwójnej funkcji automatycznego opróżniania, wszechstronna stacja OMNI automatycznie zbiera kurz zarówno z ręcznego odkurzacza, jak i robota odkurzającego, używając wspólnych worków, zasysając kurz i śmieci do zamkniętej komory. Inteligentna stacja posiada również funkcje automatyzacji, takie jak mycie mopa gorącą wodą, dwugodzinne suszenie gorącym powietrzem, uzupełnianie wody, samooczyszczanie – idealne dla zapracowanych osób i czyszczenie dużych powierzchni.

 

 • Dywany pozostają suche: Odkurzacz automatyczny X2 COMBO posiada potężną funkcję inteligentnego podnoszenia mopa o 15 mm, która wykorzystuje ultradźwięki, aby dostosować się do różnych powierzchni. System obrotowego mopowania Lift Up OZMO Turbo 2.0 podnosi mopa po wykryciu dywanu, dzięki czemu dywany pozostają suche. Dzięki inteligentnej funkcji automatyzacji zapewnia wygodę i zmniejsza wysiłek użytkownika związany z konserwacją.

 

 • Lepsze wrażenia z czyszczenia dzięki automatycznemu myciu mopa: Funkcja automatycznego mycia mopa umożliwia stacji X2 OMNI mycie i suszenie zintegrowanego mopa przy użyciu gorącej wody o temperaturze 60°C w celu rozpuszczenia przyklejonego brudu. Wibracje ze zbiornika czyszczącego symulują ruchy szorujące, aby usunąć więcej brudu i plam, podnosząc wskaźnik czystości do 96%. Uwalnia użytkowników od ręcznego mycia mopa i poprawia ogólną efektywność czyszczenia.

 

Precyzyjne sprzątanie dzięki inteligentnej sztucznej inteligencji ECOVACS

Roboty odkurzające ECOVACS wyposażone są w innowacyjne technologie AI, które umożliwiają inteligentne czyszczenie.

 

 

 • Precyzyjna nawigacja w skomplikowanych miejscach: Robot odkurzający X2 COMBO wykorzystuje model ECOVACS AINA do strategicznej nawigacji. Model ten stosuje głębokie uczenie się i uczenie ze wzmocnieniem AI, aby uczyć się i zarządzać złożonymi ustawieniami domowymi. Pozwala to na szybsze planowanie nawigacji i dokładne unikanie przeszkód, nawet w scenariuszach z wieloma przeszkodami.

 

 • Płynne unikanie przeszkód w czasie pracy: Robot odkurzający X2 COMBO jest wyposażony w technologię AIVI™ 3D 2.0, która łączy zaawansowaną sztuczną inteligencję i zaawansowane uczenie maszynowe z ulepszonym czujnikiem RGBD, aby dynamicznie i płynnie omijać przeszkody, zapewniając jednocześnie, że żadne brudne miejsca nie zostaną pominięte.

 

 • Wygodne sprzątanie z inteligentnym mapowaniem ścieżek: Robot odkurzający X2 COMBO jest pierwszym urządzeniem, który wykorzystuje podwójny sensor LiDAR, tę samą technologię, która jest używana w pojazdach autonomicznych. Podwójny LiDAR może wykrywać obiekty z odległości 10 metrów pod kątem widzenia 210 stopni. Wynikiem jest inteligentna nawigacja, mapowanie ścieżek i unikanie przeszkód dostosowane do różnych planów podłóg.

 

 • Twoje zwierzęta są bezpieczne: Inteligentny domowy robot AI pozwala robotowi odkurzającemu X2 COMBO dostosować schematy czyszczenia i automatycznie generować bezpieczne parametry czyszczenia wokół zwierząt. Zapewnia to utrzymanie czystych podłóg bez narażania domowych zwierząt, które są ciągle w ruchu..

 

Interaktywne sprzątanie, które zapewnia wygodę na wyciągnięcie ręki

Oszczędzaj czas i wysiłek dzięki nowej możliwości spersonalizowanego, interaktywnego sprzątania domu. DEEBOT X2 COMBO zapewnia niezrównane interaktywne udogodnienia na wyciągnięcie ręki - pozwalając na łatwiejsze i inteligentniejsze sprzątanie.

 

 • Łatwa personalizacja precyzyjnego czyszczenia: Ulepszone mapowanie 3D pozwala robotowi DEEBOT X2 na identyfikację brudu w konkretnych obszarach. Wystarczy przesunąć palcem po intuicyjnej aplikacji ECOVACS HOME, aby robot posprzątał wyznaczone obszary, np. pod stołem w jadalni lub w innej części domu. Personalizacja zorientowana na użytkownika pozwala łączyć i dopasowywać wiele scenariuszy czyszczenia dla maksymalnej wydajności i wygody.
 • Ulepszone intuicyjne sterowanie głosowe: Asystent głosowy YIKO 2.0 sprawia, że sterowanie bez użycia rąk jest jeszcze łatwiejsza. Ciesz się płynnymi konwersacjami za pomocą poleceń głosowych z rozszerzoną interakcją wieloetapową, wsparciem lokalnych dialektów oraz przetwarzaniem języka naturalnego offline. Zdalna kontrola głosowa, zaplanowane sprzątanie i więcej możliwości głosowych zapewniają naprawdę wciągające, inteligentne doświadczenie czyszczenia, które maksymalizuje Twoją elastyczność i kontrolę.

 

ECOVACS nieustannie przesuwa granice innowacji, zapewniając doskonałą wydajność sprzątania, zaawansowaną inteligencję i niesamowite wrażenia z czyszczenia. Dzięki DEEBOT X2 COMBO firma na nowo definiuje domowe sprzątanie dużych domów i tych o różnych powierzchniach. Zapewnia czysty, zdrowy styl życia dla współczesnych, wymagających gospodarstw domowych, czyniąc go najlepszym towarzyszem sprzątania dla tych, którzy dążą do doskonałości w czystości i wygodzie.

Zapraszamy do wypożyczenia automatycznych robotów sprzątających do odkurzania oraz mycia podłógdywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100 zł/doba.

Za niewielkie pieniądze przekonasz się, jak w codziennym życiu pomocne są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy  

Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń. 


 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Tel.: 790 634 007

E-mail: kontakt@roboexpert.pl

  

Dane techniczne

Wysokość 9.5 cm
Średnica 35.3 cm
Waga 5 kg robot / 20.9 kg robot z bazą
Poziom hałasu 64,9dB
Siła ssania 8700 Pa
Typ akumulatora 6400 mAh Litowo-jonowy
Czas Pracy 210min robot / 60min odkurzacz pionowy
Czas ładowania 330min.
ASYSTENT GŁOSOWY YIKO Tak
Ilość szczotek bocznych 1 szt
Unoszony mop Tak
Wysokość podnoszonego mopa 15mm
Wysuwany w bok pad mopujący Nie
Ruchomy pad mopujący Ruchy obrotowe
Pranie mopa Tak
Pranie mopa na gorąco Tak
Temperatura prania mopów 60°C
Suszenie mopa Tak
Zbiornik na wodę w robocie Tak
Cliff Sensor- nie spada ze schodów, uskoków Tak
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Wznawianie pracy po naładowaniu w miejscu, w którym robot przerwał sprzątanie Tak
Aplikacja mobilna Tak
Aplikacja w języku Polskim Tak
Łączność Wi-Fi 2.4GHz i 5GHz
Podgląd z kamery Tak
Programowalny harmonogram tygodniowy Tak
Funkcja ustawiania stref Tak
Ściany wirtualne Tak
Rodzaj wirtualnej ściany/przegrod Możliwości ustawiania w aplikacji
Możliwość sterowania za pomocą pilota Nie
Zapamiętywanie wielu map Tak
Wykryje dywany lub wykładziny Tak
Wkład mopa-zmywający wibrujący, aby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami Tak
Pojemność kosza na zanieczyszczenia 420ml w robocie / w bazie 3 litry
Pojemność zbiornika na płyn WBUDOWANY ZBIORNIK NA WODĘ W ROBOCIE / Zbiorniki w bazie:4 litry czysta woda / 3.8 litra brudna woda
Automatycznie opróżnia pojemnika na kurz w urządzeniu, po powrocie do bazy. Tak

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sklep i Serwis - Daj się wyręczyć

790-634-007

kontakt@roboexpert.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl