Opcje przeglądania
Producent
Praca na powierzchniach w poziomie (np. szklany sufit)
Praca na powierzchniach w pionie
Automatyczne dozowanie płynu
Praca bezprzewodowa
Aplikacja
Pilot zdalnego sterowania
Raport głosowy
Detergent w zestawie
PŁYN GRATIS !!! Ecovacs Winbot W1 PRO-Robot do mycia okien PŁYN GRATIS !!! Ecovacs Winbot W1 PRO-Robot do mycia okien
Producent: ECOVACS
Cena:

1 369,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ściereczki Ecovacs do robota Winbot W2 OMNI / W2 / W1 PRO 2szt Ściereczki Ecovacs do robota Winbot W2 OMNI / W2 / W1 PRO 2szt
Producent: ECOVACS
Cena:

89,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
ECOVACS Ściereczka czyszcząca z mikrofibry 2szt do WINBOT W2 OMNI / W2 / W1 PRO ECOVACS Ściereczka czyszcząca z mikrofibry 2szt do WINBOT W2 OMNI / W2 / W1 PRO
Producent: ECOVACS
Cena:

89,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Płyn Ecovacs Roztwór 1L dla Winbot W2 OMNI / W2 / W1 PRO / W710 / W730 / W830 / W850 / W880 / W920 / W930 / W950 / Winbot X Płyn Ecovacs Roztwór 1L dla Winbot W2 OMNI / W2 / W1 PRO / W710 / W730 / W830 / W850 / W880 / W920 / W930 / W950 / Winbot X
Producent: ECOVACS
Cena:

179,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
  • promocja
Przedłużka - Kabel do Ecovacs WINBOT W1 PRO 1,5m Przedłużka - Kabel do Ecovacs WINBOT W1 PRO 1,5m
Producent: ECOVACS
Cena:

89,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

ECOVACS wprowadza WINBOT W1 PRO, który na nowo definiuje pojęcie robota do mycia okien dzięki funkcji "Effortless Clean".

 

 

Nowa technologia Cross Auto-Spray i inteligentny system stabilnego prowadzenia wznosi wydajność i wygodę mycia okien na nowy poziom

 

 

ECOVACS ROBOTICS ("ECOVACS"), wiodąca na świecie marka robotów usługowych, rozszerzyła dziś swoją wiodącą na rynku linię robotów serii WINBOT o zupełnie nowy model WINBOT W1 PRO. Będzie to pierwsza seria robotów do mycia okien ECOVACS, w której zastosowano technologię Cross Auto-Spray, zapewniającą większą skuteczność czyszczenia w prosty sposób. Jest również wyposażony w inteligentny system stabilnego poruszania się, który umożliwia mu poruszanie się po mokrych oknach bez poślizgu. Dodatkowe funkcje zwiększają przyczepność do okien, umożliwiają bardziej równomierne rozprowadzanie wilgoci, poprawiają bezpieczeństwo i informują użytkowników w ich językach ojczystych. Dzięki tym nowym funkcjom WINBOT W1 PRO na nowo definiuje sposób mycia okien z myślą o użytkownikach.

 

 

 

Mycie okien w prosty sposób

Po tym, jak pierwszy WINBOT zrewolucjonizował mycie okien, ECOVACS idzie jeszcze dalej, wprowadzając WINBOT W1 PRO i dodając do niego nowe funkcje.  Do ciekawych dodatków należą rewolucyjna technologia Cross Auto-Spray, inteligentny system stabilizacji oraz przeprojektowany system czyszczenia.

 

Technologia Cross Auto-Spray rozpyla wodę w obu kierunkach wzdłuż ścieżki czyszczenia WINBOT, zapewniając większą skuteczność czyszczenia Użytkownicy mogą używać urządzenia czyszczącego WINBOT do usuwania nagromadzonych i uporczywych zabrudzeń. Pojemny zbiornik o pojemności 60 ml sprawia, że nie ma potrzeby częstego uzupełniania zapasu wody. ECOVACS zaprojektował cały system w taki sposób, aby był wydajny i zapewniał optymalny poziom nawilżenia powierzchni okien bez ryzyka kapania. Użytkownicy mogą również automatycznie regulować i ustawiać poziom strumienia wody w zależności od rozmiaru okna.

 

WINBOT W1 PRO lepiej trzyma się i skaluje okna dzięki pierwszemu w branży inteligentnemu systemowi stabilnego wspinania. System wykorzystuje pięć różnych funkcji, aby zapewnić płynny i stabilny ruch. W bieżniku opony zastosowano zmodernizowany materiał, który zapewnia lepszą przyczepność, a koła napędowe są teraz umieszczone na zewnątrz, dzięki czemu pozostają suche. Automatyczna szczotka czyszcząca na bieżąco oczyszcza bieżniki z kurzu, wydłużając czas ich użytkowania. Inteligentna funkcja grawitacji zapewnia również wymagany nacisk w górę, aby utrzymać robota pewnie na oknach podczas ruchu bocznego

 

W nowym urządzeniu WINBOT zastosowano całkowicie przeprojektowaną ściereczkę czyszczącą wykonaną ze specjalnej przędzy z mikrowłóknami po obu stronach. Zatrzymuje wodę o 400% lepiej niż poprzednie tkaniny, a także pozwala szybko usuwać uporczywe plamy. Robot może sprzątać na co dzień, a czasem także w trudnych sytuacjach, takich jak sprzątanie nowych lub remontowanych domów. Ściereczka jest trwała, a po praniu zachowuje swój ściśle przylegający kształt i zdolność uszczelniania.

 

Ulepszony WIN-SLAM 3.0 i nowe czujniki optotypowe sprawiają, że nawigacja jest bardziej inteligentna

WINBOT W1 PRO wykorzystuje najnowszy algorytm nawigacji robota i czujniki optyczne, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność sprzątania. Połączenie wysoce precyzyjnych czujników optycznych oraz algorytmu planowania ścieżki WIN-SLAM 3.0 pomaga robotowi poruszać się po ścieżce w kształcie litery Z/N, tak aby nie pominąć żadnego punktu ani krawędzi.

 

Precyzyjne czujniki optotypowe charakteryzują się błyskawicznym czasem reakcji. Cztery 360-stopniowe obrotowe głowice kulowe umieszczone w narożnikach szybko obliczają rozmiar i kształt ram okiennych. Zastosowanie dodatkowych czujników pozwala na korzystanie z robota w jasnych pomieszczeniach.

 

WINBOT W1 PRO ma nowy kształt, zaprojektowany tak, aby z łatwością docierał do krawędzi i omijał klamki lub inne przeszkody. Ponadto głowica kulowa jest wyposażona w łożyska toczne, które usuwają kurz z krawędzi.

 

Dzięki ulepszonemu algorytmowi planowania ścieżki WIN-SLAM 3.0 WINBOT W1 PRO rozpoznaje krawędzie okien lepiej niż poprzednie modele. Umożliwia także nowemu WINBOT-owi wznowienie sprzątania w miejscu, w którym zostało ono wcześniej przerwane. Zapamiętanie ostatniej lokalizacji umożliwi użytkownikom kontynuowanie korzystania z urządzenia WINBOT nawet po przerwach.

 

8-poziomowy system bezpieczeństwa zapewnia pełną ochronę

WINBOT W1 PRO posiada 8 poziomów zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo i zapobiegają wypadkom podczas mycia okien.  Siła ssania 2800 Pa sprawia, że robot mocno trzyma się okna, jednocześnie go nie uszkadzając.

 

Funkcja automatycznej kompensacji ciśnienia powietrza stale monitoruje siłę ssania, wyrównując wszelkie niedobory powietrza w ciągu 0,04 sekundy, aby utrzymać stałą siłę ssania. Unosząca się na powierzchni płyta ze ściereczką do czyszczenia amortyzuje robota przed wzrostem ciśnienia zewnętrznego podczas silnych wiatrów. 

 

Zabezpieczenie przed awarią zasilania i pętla bezpieczeństwa stanowią dodatkowe zabezpieczenie dla użytkowników. Chronią one robota przed upadkiem z wysokich budynków, zabezpieczając użytkowników przed wszelkimi szkodami i gwarantując im poczucie spokoju.

 

Lepsze funkcje aplikacji i komunikaty głosowe w wielu językach zapewniają użytkownikom kontrolę

Użytkownicy mogą komunikować się z inteligentnym WINBOTem za pomocą aplikacji ECOVACS HOME App na swoich telefonach komórkowych. Wygodny timer przypomni użytkownikom, kiedy należy wymienić najważniejsze akcesoria.

 

WINBOT W1 PRO został wyposażony w zupełnie nową funkcję - wielojęzyczne komunikaty głosowe. Za pośrednictwem aplikacji ECOVACS HOME App urządzenie odczytuje komunikaty w językach ojczystych użytkowników, co pozwala im na kontynuowanie osobistych zadań przy jednoczesnej świadomości, co aktualnie robi ich robot. Dzięki powiadomieniom nie przegapią oni żadnych alarmów, usterek ani powiadomień o stanie pracy.

 

WINBOT W1 PRO to przyjazny dla użytkownika robot do mycia okien, w którym zastosowano najnowsze technologie przemysłowe, dzięki którym wydajność i wygoda mycia okien osiągnęły wyższy poziom.

 

  • ZAKOŃCZENIE -

 

O firmie ECOVACS ROBOTICS

Innowacje od pierwszego dnia - tworzenie inteligentnego domu.

 

W ECOVACS ROBOTICS dbamy o innowacyjne rozwiązania, które poprawiają jakość życia użytkowników. Opierając się na głębokim zrozumieniu przypadków użycia i doświadczeń konsumentów, projektujemy roboty, które pomagają "żyć inteligentnie, cieszyć się życiem".

 

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i wiodącym w branży badaniom jesteśmy liderem na rynku, ponieważ domy stają się coraz bardziej inteligentne i elastyczne.  Tworzymy świat, w którym dom wymaga mniej uwagi, staje się bardziej bezproblemowy i wydajny, a użytkownik może poświęcić więcej czasu na to, co kocha.

 

###

 

ECOVACS ROBOTICS

oficjalny parter roboexpert.pl

 

 

Szukasz nowoczesnego sprzętu do mycia okien, który wyręczy Cię w obowiązkach? Przedstawiamy Ecovacs Winbot, który dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oferuje nieznane dotąd możliwości. Nie musisz już dłużej martwić się o zabrudzone powierzchnie szklane – Ecovacs to robot do mycia okien, który świetnie poradzi sobie z każdą nieczystością. To wszystko dzięki niezwykle intensywnej pracy urządzenia, która zapewnia najlepszą jakość czyszczenia. Dzięki systemom zabezpieczającym robot myjący okna doskonale działa wewnątrz oraz na zewnątrz.

Skuteczne roboty do mycia okien marki Ecovacs

Roboty do mycia szyb marki Ecovacs to świetnie rozwiązanie zarówno do domu, jak i sklepu czy restauracji. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różne serie, które łączy wysoka funkcjonalność, duża siła ssania oraz inteligentne działanie. Znajdziesz tu m.in.:

  • Ecovacs seria 800 – ten model wyposażony jest w zdalne sterowanie za pomocą pilota, co ułatwia obsługę urządzenia z dowolnego miejsca. Potrafi wykrywać krawędzie, posiada czterostopniowy system czyszczenia oraz obsługuje asystenta głosowego. Robot z serii 800 analizuje powierzchnię, planuje mycie i podąża według wybranej ścieżki. To wydajne i bezpieczne urządzenie szybko przywróci blask Twoim szybom bez pozostawiania smug.
  • Ecovacs seria 900 – to idealny wybór, jeśli szukasz sprzętu myjącego do łazienki, ponieważ roboty z serii 900 umyją za Ciebie okna, kafelki, a nawet kabinę prysznicową. Urządzenie można uruchomić już jednym przyciskiem, a także sterować za pomocą asystenta głosowego. Mimo bardzo dużej mocy ssania, robot jest niezwykle cichy.

Robot do mycia okien Ecovacs Winbot X – oficjalna polska dystrybucja

Nasz sklep i serwis robotów oferuje szeroki wybór sprzętów najwyższej jakości. Robiąc u nas zakupy, możesz mieć pewność, że kupujesz od sprawdzonego źródła. Oprócz sprzedaży najnowszych modeli inteligentnych robotów myjących okna proponujemy roboty sprzątające, mopujące czy takie, które idealnie skoszą trawnik w Twoim ogrodzie. Zajmujemy się konserwacją, montażem i sezonowymi przeglądami urządzeń, a także oferujemy części zamienne do poszczególnych robotów. U nas znajdziesz bogatą ofertę urządzeń w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nie możesz zdecydować się na zakup sprzętu? Skorzystaj z możliwości wynajęcia robota myjącego okna na określony czas i przekonaj się na własnej skórze o jego właściwościach. A może dysponujesz niewielkim budżetem? Polecamy używane, w pełni sprawne modele robotów w okazyjnych cenach! Zapraszamy na zakupy.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sklep i Serwis - Daj się wyręczyć

790-634-007

kontakt@roboexpert.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl