Opcje przeglądania
Producent
Unoszony mop
Pranie mopa
Pranie mopa na gorąco
Suszenie mopa
Zbiornik na wodę w robocie
Cliff Sensor- nie spada ze schodów, uskoków
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie
Wznawianie pracy po naładowaniu w miejscu, w którym robot przerwał sprzątanie
Aplikacja mobilna
Aplikacja w języku Polskim
Łączność Wi-Fi
Podgląd z kamery
Programowalny harmonogram tygodniowy
Funkcja ustawiania stref
Ściany wirtualne
Możliwość sterowania za pomocą pilota
Zapamiętywanie wielu map
Wykryje dywany lub wykładziny
Funkcja przecierania wilgotną szmatką podłogi po której się porusza.
Wkład mopa-zmywający wibrujący, aby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami
Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud
Czujnik zapełnienia płynu w zbiorniku.
Automatycznie opróżnia pojemnika na kurz w urządzeniu, po powrocie do bazy.
EziClean AQUA CONNECT X850 Robot z mopowaniem EziClean AQUA CONNECT X850 Robot z mopowaniem
Producent: EziClean
Cena:

1 299,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Raty 0% - EziClean AQUA CONNECT X650 - Oficjalna Polska Dystrybucja Raty 0% - EziClean AQUA CONNECT X650 - Oficjalna Polska Dystrybucja
Producent: EziClean
Cena:

1 099,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Jako autoryzowany punkt handlowy oferujemy roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji:

EziCleaner RoboExpert roboty sprzatajac 


 

Seria Connect

 

Odkurza i mopuje twoje pomieszczenie.

Twój robot odkurzajacy EZIclean® Aqua connect x550 wykonuje kolejno 3 podstawowe kroki głębokiego oczyszczania. W rezultacie, podczas czyszczenia zamiata kurz i inne zabrudzenia, zasysając je dzięki silnej turbinie ssącej, po czym mopuje w celu uzyskania połysku. Posiada elektroniczny zbiornik na wodę, który automatycznie kontroluje przepływ wody. Dzięki temu możesz mieć pewność, ze woda w Twoim urządzeniu nie będzie używana dopóki nie rozpocznie się cykl czyszczenia.
(tylko dla wersji EZIclean® Aqua connect x550, x650 et x850)

EziClean Aqua Connect x850 - Odkurza i mopuje twoje pomieszczenie.

 

Żyroskopowa technologia nawigacji NAVIG+™, odwzorowuje Twoją przestrzeń w celu zoptymalizowanego, szybkiego i wydajnego czyszczenia.
(tylko dla wersji Connect x500 et Aqua connect x550)

Dzięki technologii nawigacji NAVIG+™, Twój robot odkurzający podczas przejazdu ustala dokładny schemat sprzątanego pomieszczenia. W ten sposób, niezależnie od układu wnętrza i napotkanych przeszkód, obejmuje całe wnętrze i optymalizuje wszystkie ruchy.
Koniec z dwukrotnym lub trzykrotnym odkurzaniem w tym samym miejscu, dzięki nowej technologii NAVIG+™ Twój robot odkurzający dostosowuje swoje położenie, rejestrując już posprzątane miejsca dzięki czemu wie, których jeszcze nie posprzątał.
Twój robot pracuje liniowo, dzięki czemu może odkurzyć całe Twoje wnętrze*. Jeśli napotka przeszkodę, omija ją, aby wznowić swoją drogę. Następnie, po zakończeniu czyszczenia, wraca do stacji ładującej, wybierając najszybszą ścieżkę, nawet jeśli sam zatrzymasz jego cykl.
Nie musisz już martwić się o to, że robot utknie między dwoma meblami, technologia NAVIG+™ umożliwia robotowi wydostanie się z ciasnych miejsc w mgnieniu oka. Po wcześniejszym zarejestrowaniu swojego położenia od razu dowiaduje się, gdzie jest wyjście.
*(szacunkowa pojemność może się różnić w zależności od wielkości pomieszczenia, kontrastu podłóg, poziomu naładowania baterii robota podczas rozruchu itp.).

EziClean Aqua Connect x850 - Żyroskopowa technologia nawigacji NAVIG+™, odwzorowuje Twoją przestrzeń w celu zoptymalizowanego, szybkiego i wydajnego czyszczenia. (tylko dla wersji Connect x500 et Aqua connect x550)

 

Technologia nawigacji CAMERASLAM™, która błyskawicznie odwzorowuje wszystkie powierzchnie do wyczyszczenia.
(tylko dla wersji Connect x600 et Aqua connect x650)

Twój robot odkurzający jest wyposażony w najnowszą technologię mapowania optycznego – nawigację CAMERSLAM™ ! Dzięki tej najnowocześniejszej technologii i wbudowanej kamerze robot odkurzający może przechwytywać ponad 310 000 punktów informacyjnych na sekundę. W mgnieniu oka może stworzyć szczegółowy schemat czyszczonych powierzchni. Ściany, drzwi, meble i inne przeszkody nie będą miały przed nim żadnych tajemnic. W ten sposób pozna każdy zakamarek Twojego wnętrza i obliczy w czasie rzeczywistym najbardziej efektywną drogę do sprzątania wszystkich Twoich pomieszczeń.

EziClean Aqua Connect x850 - Technologia nawigacji CAMERASLAM™, która błyskawicznie odwzorowuje wszystkie powierzchnie do wyczyszczenia.

 

Technologia nawigacji LASER,która skanuje wnętrze w kilka sekund.
(tylko dla wersji Aqua connect x850)

Ta wysoce precyzyjna technika mapowania z dziedziny lotnictwa i przemysłu motoryzacyjnego jest najbardziej zaawansowaną technologią umożliwiającą niezawodne i szybkie skanowanie wnętrza. W ciągu zaledwie kilku sekund Twój robot zwizualizuje z dokładnością do milimetra szczegóły i kontury przestrzeni, która ma zostać oczyszczona. Po przeprowadzeniu tej analizy EZIclean® Aqua connect x850 automatycznie określa najlepszą strategię do odkurzania i/lub mopowania skanowanego obszaru w celu szybkiego, wydajnego i zoptymalizowanego czyszczenia.

EziClean Aqua Connect x850 - Technologia nawigacji LASER,która skanuje wnętrze w kilka sekund.

 

Silnik technologii MAGNETIK™ i mocna turbina ssąca zapewniają doskonałe czyszczenie.

Twój robot odkurzający jest wyposażony w silnik nowej generacji z technologią MAGNETIK™ , która zapewnia wyjątkowe odkurzanie. Dzięki mocnej turbinie ssącej możesz czerpać korzyści z zasysania o wartości 2,5 Kpa, co pozwoli Ci odkurzyć drobny pył i inne mikrocząsteczki. W ten sposób zapewnia nienaganne czyszczenie Twojego wnętrza. Ta nowa technologia silnika zapewnia również 3 razy dłuższą żywotność niż w przypadku innych robotów odkurzających dostępnych na rynku. Ciesz się wydajnym odkurzaczem przez dłuższy czas!

EziClean Aqua Connect x850 - Silnik technologii MAGNETIK™ i mocna turbina ssąca zapewniają doskonałe czyszczenie.

 

Duża pojemność 600 ml i doskonała filtracja.

Dzięki wydajnemu systemowi filtracji możesz cieszyć się zdrowszym powietrzem. Filtr HEPA 13 zatrzymuje ponad 99,97% mikroskopijnych pasożytów, zwłaszcza wywołujących alergie układu oddechowego. Ekonomiczny i praktyczny w utrzymaniu filtr można myć i używać ponownie. Dzięki temu dłużej utrzymasz czysty i wydajny filtr. Możesz również korzystać z dużego pojemnika na kurz o pojemności 600 ml, który zapewnia dłuższe odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania pojemnika. Higieniczne i praktyczne opróżnianie odbywa się z łatwością.

EziClean Aqua Connect x850 - Duża pojemność 600 ml i doskonała filtracja.

 

Robot odkurzający z aplikacją EZIclean Connect®.

Dzięki aplikacji EZIclean Connect®, korzystanie z robota odurzającego nigdy nie było łatwiejsze. Rozpocznij sprzątanie jednym kliknięciem na smartfonie i gotowe. Wyświetla w czasie rzeczywistym drogę, którą pokonał, czas, jaki upłynął i pozostały procent baterii. Możesz także dostosować moc ssania i przepływ wody* w urządzeniu.

*(tylko dla wersji Aqua connect x550, x650 et x850)

EziClean Aqua Connect x850 - Robot odkurzający z aplikacją EZIclean Connect®.

 

Twój robot na wyciągnięcie ręki z każdego miejsca.

Aplikacja EZIclean Connect® umożliwia planowanie i sterowanie robotem za pomocą smartfona, bez względu na to, gdzie jesteś. W biurze czy na spacerze, możesz rozpocząć cykl czyszczenia robota odkurzającego. Udostępnij swoją aplikację członkom rodziny, aby każdy mógł w dowolnym momencie przejąć kontrolę nad robotem.

EziClean Aqua Connect x850 - Twój robot na wyciągnięcie ręki z każdego miejsca.

 

Mozliwość połączenia aplikacji z Google home oraz Alexa.

Dzięki aplikacji kompatybilnej z asystentami domowymi GOOGLE HOME i ALEXA, odkryj nowy sposób interakcji z robotem odkurzającym, sterując nim za pomocą głosu. Kilkoma słowami uruchom robota lub przeciwnie, poproś go, aby wrócił do stacji ładującej, aby z łatwością uzyskać wyjątkowe wrażenia.

EziClean Aqua Connect x850 - Mozliwosc połączenia aplikacji z Google home oraz Alexa.

 

Duża samodzielność podczas czyszczenia twojego wnętrza.

Bateria litowo-jonowa najnowszej generacji zapewnia Twojemu urządzeniu wyjątkową żywotność. W ten sposób zapewnia bardzo długi czas pracy dla wyjątkowego zasięgu.*

*(szacowana powierzchnia może się różnić w zależności od stopnia zagracenia wnętrza, powierzchni każdego sprzątanego pokoju, kompleksowości twojego urządzenia itp.).

EziClean Aqua Connect x850 - Duża samodzielność podczas czyszczenia twojego wnętrza.

 

Programuj swojego robota bez końca.

Korzystanie z robota jest łatwe i wygodne. Zaprogramuj odkurzacz zgodnie ze swoimi potrzebami! Poniedziałek o 15:00, wtorek o 10:00, a nawet kilka razy dziennie, ustalaj swój harmonogram w nieskończoność. Następnie zajmij się swoimi sprawami i nie martw się o odkurzanie, twój robot wykona cykl czyszczenia i wróci do stacji ładującej bez twojej ingerencji.

EziClean Aqua Connect x850 - Programuj swojego robota bez końca.

 

Cichy, do użytku zarówno podczas Twojej obecności jak i nieobecności.

Nasi inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na to, aby nasze roboty odkurzające były najcichsze na rynku. Dzięki temu możesz uruchomić jego cykl sprzątania zarówno podczas nieobecności, jak i podczas przebywania w pomieszczeniu. W przeciwieństwie do innych robotów odkurzających, które często osiągają 75dB, niski poziom hałasu 55dB pozwoli Ci bez przeszkód oglądać telewizję, a nawet wykonywać połączenia telefoniczne.

EziClean Aqua Connect x850 - Cichy, do użytku zarówno podczas Twojej obecności jak i nieobecności.

 

Całkowicie autonomiczne działanie.

Wyposażony w detektory przeszkód i czujniki podciśnienia, Twój robot odkurzający jest całkowicie autonomiczny. Wykrywa schody i kontynuuje czyszczenie między przeszkodami bez utknięcia. Po zakończeniu cyklu powróci do swojej stacji, aby się naładować. Następnie ciesz się wolnym czasem, resztą zajmie się Twoje urządzenie.

EziClean Aqua Connect x850 - Całkowicie autonomiczne działanie.

Długa autonomia i technologia BREAKPOINT TM do czyszczenia całego wnętrza.
(tylko dla wersji EZIclean® Connect x600, Aqua connect x650 et Aqua connect x850)

Bateria litowo-jonowa najnowszej generacji w odkurzaczu zapewnia mu wyjątkową żywotność. W ten sposób zapewnia Twojemu urządzeniu bardzo dużą autonomię  (120m² dla wersji EZIclean® Connect x600 et Aqua connect x650 et 130m² dla wersji EZIclean® Aqua connect x850)*. Dodatkowo Twój odkurzacz jest wyposażony w technologię BREAKPOINT™ , dzięki której po zakończeniu ładowania może wznowić cykl sprzątania od miejsca, w którym został przerwany. Pozwala to podwoić czas czyszczenia (240m² dla wersji EZIclean® Connect x600 et Aqua connect x650 et 260m² dla wersji EZIclean® Aqua connect x850)

*(szacowana powierzchnia może się różnić w zależności od stopnia zagracenia wnętrza, powierzchni każdego sprzątanego pokoju itp.).

EziClean Aqua Connect x850 - Długa autonomia i technologia BREAKPOINT TM do czyszczenia całego wnętrza.

 

Wykrywacze pomagające pokonywać przeszkody według własnego uznania.
(tylko dla wersji Connect x600, Aqua connect x650 et Aqua connect x850)

Twój robot odkurzający jest wyposażony w funkcję OBSTACLE INSIST™ , która pozwoli Ci wybrać sposób, w jaki będzie musiał radzić sobie z napotkanymi przeszkodami. W aplikacji możesz poprosić robota, aby przejechał przez przeszkody lub wręcz przeciwnie, natychmiast zawrócił. Nie trać więcej czasu na pozbywanie się krzeseł lub dywaników z wnętrza, gdy tylko Twoje urządzenie napotka te obiekty, dostosuje swoją nawigację zgodnie z Twoją decyzją.

EziClean Aqua Connect x850 - Wykrywacze pomagające pokonywać przeszkody według własnego uznania.

 

Zaawansowane funkcje do w pełni spersonalizowanego czyszczenia.

Masz dziś wieczorem gości i chcesz posprzątać swój salon, aby móc ich przywitać? Przed uruchomieniem robota określ obszary, które chcesz wyczyścić, a on zajmie się nimi przed powrotem do stacji ładującej.
(tylko dla wersji Connect x600, Aqua connect x650 et Aqua connect x850).

Podobnie, określ obszary, których nie chcesz czyścić, a system będzie ich unikał podczas cyklu czyszczenia.
(tylko dla wersji Aqua connect x850).

Chcesz rozpocząć cykl czyszczenia, ale nie chcesz, aby robot wszedł do kuchni? Nie musisz ręcznie ustawiać wirtualnych ścian, po prostu narysuj linię na smartfonie, aby wykluczyć obszary wnętrza, których ma unikać.
(tylko dla wersji Connect x600, Aqua connect x650 et Aqua connect x850)

EziClean Aqua Connect x850 - Zaawansowane funkcje do w pełni spersonalizowanego czyszczenia.

 

Detektory ścienne do czyszczenia jak najbliżej listew przypodłogowych.
(tylko dla wersji Aqua connect x850)

Twój robot EZIclean® Aqua connect X850 posiada technologię FOLLWALL™, która umożliwia mu zamiatanie jak najbliżej listew przypodłogowych. Umieszczone po bokach robota czujniki FOLLWALL™ dokładnie oceniają odległość między bocznymi szczotkami a otaczającymi ścianami. Twój robot będzie mógł nieskazitelnie wyczyścić każdy zakamarek.

EziClean Aqua Connect x850 - Detektory ścienne do czyszczenia jak najbliżej listew przypodłogowych.

 

 

Funkcje i specyfikacje mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Testowanie produktu odbywa się w standardowych warunkach laboratoryjnych. Rzeczywista wydajność może się różnić.


 Zapraszamy do wypożyczenia automatycznych robotów sprzątających do odkurzania oraz mycia podłóg, dywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100 zł/doba.

Za niewielkie pieniądze przekonasz się, jak w codziennym życiu pomocne są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy  

Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń. 


 W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Tel.: 790 634 007

E-mail: kontakt@roboexpert.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sklep i Serwis - Daj się wyręczyć

790-634-007

kontakt@roboexpert.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl