Ecovacs W2 OMNI ROBOT DO MYCIA OKIEN + PŁYN GRATIS 230ml

Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: Zamówienia do godziny 15 realizowane są tego samego dnia
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2 099,00 zł 2099.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.09
Producent: ECOVACS
Kod produktu: WG821-11

Opis

Ecovacs W2 OMNI ROBOT DO MYCIA OKIEN + PŁYN GRATIS 230ml

 

Błysk bez smug, nieograniczona wolność!

Baza Omni pozwala na 110min ciągłej pracy bez ładowania.

Podłączona baza do prądu nie wydłuża pracy Ecovacs W2 Omni.

Urządzenie po rozładowaniu akumulatora musi ponownie zostać naładowane.

Zintegrowana bateria o dużej pojemności

Wewnętrzny, pojemny akumulator litowy zapewnia ciągłe zasilanie dla WINBOT W2 OMNI, umożliwiając mycie okien w miejscach bez dostępu do gniazdek elektrycznych. Nadaje się do wszelkiego rodzaju scenariuszy czyszczenia, od okien wewnętrznych po zewnętrzną szklaną powierzchnię. Jedno ładowanie pozwala na 110 minut użytkowania, co odpowiada powierzchni 55 metrów kwadratowych.


Zanurz się w wydajności unikalnej i najnowocześniejszej wielofunkcyjnej stacji. Wewnętrzna bateria litowa o dużej pojemności zapewnia ciągłe zasilanie dla WINBOT W2 OMNI, umożliwiając mu czyszczenie okien w miejscach bez dostępu do gniazdek elektrycznych. Ponadto, panel wielofunkcyjnej stacji wyposażony jest w cztery funkcje, w tym jednodotykowe zwijanie kabla, włączanie/wyłączanie, start/pauza, oraz tryb szybkiego/deep czyszczenia - pozwalając Ci zachować kontrolę za pomocą jednego przycisku.

Niezawodne i odświeżające sprzątanie

Doświadcz szczytu innowacji w czyszczeniu okien z potrójnymi dyszami WINBOT W2 OMNI. Uwalniając precyzyjne ciśnienie, rozprysk pod szerokim kątem i inteligentną pamięć pozycji, ten zaawansowany system zapewnia bezproblemowe i dokładne czyszczenie dla większości okien. Najnowocześniejsza technologia automatycznego spryskiwania, wykorzystująca potrójne dysze, skutecznie dociera pod szerokimi kątami, dostarczając idealne doświadczenie mokrego czyszczenia, które bez wysiłku rozpuszcza wszelkie uporczywe plamy dzięki precyzyjnemu ciśnieniu wody.

Stworzony z myślą o Twoich potrzebach

Bezproblemowy blask w zasięgu Twoich rąk! WINBOT W2 OMNI ułatwia czyszczenie okien dzięki automatycznemu ruchowi tam i z powrotem, zapewniając dokładny proces czyszczenia szkła. Ciesz się wolnością wyboru spośród pięciu adaptacyjnych trybów:

- Szybkie czyszczenie: szybkie odświeżenie, gdy czas ma znaczenie.

- Głębokie czyszczenie: zanurz się w dokładnym doświadczeniu czyszczenia dla nieskazitelnego wykończenia.

- Czyszczenie punktowe: precyzyjnie zlokalizuj i usuń konkretne plamy lub niedoskonałości.

- Czyszczenie krawędzi: skup się na krawędziach dla wypolerowanego wyglądu od rogu do rogu.

- Dokładne czyszczenie: podnieś swoją rutynę czyszczenia, zwracając szczegółową uwagę na detale.

Ściereczka do czyszczenia o wysokim współczynniku zatrzymywania wody, która pomaga usunąć zaschnięty brud

Ulepszona ściereczka czyszcząca charakteryzuje się wyższym współczynnikiem odprowadzania wody o ponad 400% w stosunku do swojej poprzedniczki, wysokim współczynnikiem zatrzymywania kurzu i doskonałą wydajnością uszczelniania poziomego.

3-stopniowa inteligentna ochrona

WINBOT W2 OMNI wyposażony jest w 2 rodzaje czujników - czujnik przyspieszenia grawitacyjnego, aby utrzymać stabilność maszyny przez cały czas, oraz czujnik transoptorowy do wykrywania krawędzi z superszybkim czasem reakcji 0,2 sekundy, zapewniając bezpieczeństwo czyszczenia przez cały czas. Co więcej, WINBOT może omijać niskie przeszkody powyżej 4mm i łatwo uciekać.
 

W pełni ulepszona technologia rozpylania szerokokątnego z trzema dyszami z mopem do mycia okien na mokro

W pełni zmodernizowana technologia rozpylania szerokokątnego z trzema dyszami współpracuje z mopem mokrym, aby zapewnić wydajne i skuteczne czyszczenie. Ciśnienie wody wzrasta o 100%, a czas pokrycia zwiększa się o 90%, cały brud rozpuszcza się i wyciera jednym pociągnięciem.

 

Doświadcz bezpiecznego sprzątania

Oprócz zaawansowanych funkcji ochronnych, WINBOT W2 OMNI jest wyposażony w optymalną moc ssania 2800 Pa. Ta potężna zdolność ssania, w połączeniu z bardzo innowacyjnym systemem napędu antypoślizgowego, gwarantuje nie tylko płynne ruchy, ale także skuteczne czyszczenie. System napędu antypoślizgowego zapewnia bezpieczne przyczepność nawet na śliskich powierzchniach lub podczas nieoczekiwanych przerw w dostawie prądu, potwierdzając nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpiecznego i bezproblemowego doświadczenia w czyszczeniu okien. Z WINBOT W2 OMNI, bezpieczeństwo to nie tylko funkcja; to nasz najwyższy priorytet.

 

Nazwa                                                                            ECOVACS WINBOT W2 OMNI

Poziom hałasu                                                                 około 63 dB

Czas ładowania akumulatora (staja)                                  mniej niż 3 godz.

Pojemność akumulatora (stacja)                                       Lithium 4500 mAh

Jednorazowy obszar pracy/ tryb szybkiego czyszczenia       około 55 m²

Jednorazowy obszar pracy/ tryb głębokiego czyszczenia      około 22 m²

Maks. Obszar czyszczenia (przy 60 ml)                              30 m²

Tryb czyszczenia                                                              Fast/Deep/Edge/Spot/Thorough

Wydajność czyszczenia                                                     2 min/m² (via Fast cleaning Mode)

Zabezpieczanie przed przerwaniem zasilania                      30 min

Poziom bezpieczeństwa                                                    12

Minimalny rozmiar okna                                                   30 x 40 cm

Waga robota                                                                   1.6 kg

Wymiary robota (L x W x H)                                             271 x 271 x 77 mm

Waga stacji                                                                     5.6 Kg

Wymiary stacji (L x W x H)                                               312 x 215 x 327 mm

Waga brutto                                                                    8.5 Kg

Wymiary opakowania (L x W x H)                                      380 x 297 x 406 mm EAN EU  69701350

 

Intuicyjna aplikacja ECOVACS HOME

Łatwa w obsłudze aplikacja ECOVACS HOME jest fabrycznie skonfigurowana z wieloma trybami czyszczenia do wyboru oraz naszym zupełnie nowym wielokierunkowym pilotem zdalnego sterowania (sterowanie pilotem z poziomu aplikacji) Mycie okien jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Robot nie jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania (sterowanie pilotem możliwe jest jedynie na aplikacji Ecovacs Home)

 

Rozwiązanie typu "wszystko w jednym" ugruntowuje pozycję ECOVACS jako lidera w dziedzinie zrobotyzowanego czyszczenia okien i oferuje najnowsze innowacje technologiczne w branży, które utrzymują okna każdej wielkości w nieskazitelnej czystości.

 

 

 

Wielofunkcyjny panel stacji

Wielofunkcyjny panel stacji jest wyposażony w 6 funkcji, w tym automatyczne odbieranie; Włączanie/wyłączanie zasilania; Start/Pauza; Wybór trybu czyszczenia; Powrót do punktu początkowego; Odblokuj przyssawkę - pozwalając każdemu zachować kontrolę za pomocą jednego naciśnięcia.

Przeprojektowana stacja dokująca ustanawia nowy standard branżowy w czyszczeniu okien

Automatyczny wylot przewodu

Stacja wyposażona jest w automatyczną zwijarkę drutu, która pozwala utrzymać porządek i porządek w zbieraniu drutu. Operacja jeszcze nigdy nie była tak prosta.

 

WINBOT W2 OMNI stanowi ucieleśnienie koncepcji ECOVACS "Łatwe mycie okien bez ograniczeń". Stacja dokująca WINBOT W2 OMNI zapewnia użytkownikom wygodę i swobodę, zapewniając jednocześnie wydajne mycie okien. Jest również wyposażona w wiele nowych funkcji, które upraszczają pracę, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo całego procesu.

 

 • Przedłużona moc czyszczenia: Radź sobie z oknami poza zasięgiem gniazdka zasilającego dzięki zintegrowanej baterii o dużej pojemności. Jedno ładowanie zasila robota WINBOT W2 OMNI przez ponad 110 minut ciągłego czyszczenia — wystarczająco, aby bez skazy wyczyścić 55m2. Dzięki przedłużonej wydajności, WINBOT W2 OMNI może obsługiwać duże zewnętrzne lub wewnętrzne przestrzenie w miejscach bez stałego dostępu do zasilania.

 

 • Bezkonkurencyjna technologia bezpieczeństwa: Cała waga stacji, 5,2 kg, jest utrzymywana na miejscu przez potężną siłę ssania 800N, oferując niesamowitą stabilność przeciwko upadkom. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak dwuwymiarowy złożony przewód zasilający i lina bezpieczeństwa, chronią Twoją inwestycję bez potrzeby korzystania z bałaganu, plątaniny kabli i przewodów, jakie są używane w konwencjonalnych jednostkach. Wzmocniona trójwarstwowa lina bezpieczeństwa może wytrzymać obciążenia ponad 100 kg — poprawa o 20 kg w porównaniu z poprzednimi wersjami.

 

 • Wiele funkcji na wyciągnięcie ręki: Intuicyjny, wielofunkcyjny panel sterowania zapewnia niezbędne elementy sterujące na wyciągnięcie ręki i znacznie upraszcza obsługę w porównaniu z poprzednimi automatycznymi urządzeniami czyszczącymi. Za pomocą przycisków obsługiwanych jednym dotknięciem można łatwo zarządzać zwijaniem kabla, włączać/wyłączać zasilanie, wybierać tryby czyszczenia i nie tylko. Rozpocznij, wstrzymaj lub dostosuj czyszczenie natychmiast, bez żadnych dodatkowych kłopotów.

 

 • Bez użycia rąk i bez bałaganu: Innowacyjna stacja dokująca zapewnia automatyczne zarządzanie kablami, umożliwiając ich zwijanie i przechowywanie bez wysiłku, dzięki czemu przestrzeń jest uporządkowana i wolna od bałaganu. Dzięki wbudowanemu uchwytowi i lekkiej konstrukcji, stacja jest przenośna i umożliwia dostęp do każdego okna. Zintegrowany schowek pozwala również bezpiecznie przechowywać robota WINBOT W2 OMNI, gdy nie jest on używany do sprzątania.

 

Wiodące w branży innowacje zapewniające optymalną wydajność czyszczenia

 

Jako kluczowy element rodziny WINBOT W2, zrobotyzowane rozwiązania są wyposażone w najnowsze innowacje branżowe, które zapewniają nieskazitelną czystość okien przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa całego procesu czyszczenia.

 

 • Zapomnij o żmudnym czyszczeniu ręcznym: Rodzina WINBOT W2 ma wiele czujników, aby zapewnić nieprzerwane czyszczenie. Czujniki pozwalają robotowi omijać przeszkody i zapewniają bezproblemowe działanie bez zacięć. Specjalny tryb czyszczenia krawędzi poprawia czystość krawędzi okien o 65%, utrzymując nawet trudno dostępne brzegi okien w nieskazitelnej czystości.

 

 • Zaprojektowane dla wydajności: Ciesz się wydajnym i skutecznym czyszczeniem dzięki w pełni ulepszonej technologii atomizacji sprayu o szerokim kącie z trzema dyszami, która jest dostarczana z mokrym mopem. 100% wzrost ciśnienia wody i 90% wzrost pokrycia sprayem rozpuszczają najbardziej uporczywy brud w jednym skutecznym ruchu.

 

 • Inteligentne wspinanie się bez poślizgu: Rodzina WINBOT W2 korzysta z inteligentnego systemu wspinaczkowego napędzanego ulepszonym synchronicznym pasem o dużej odporności na wodę i tarcie. Ten system znacznie poprawia stabilność i eliminuje obawy o poślizg podczas działania.

 

 • Niezrównana wydajność czyszczenia: Rodzina WINBOT W2 oferuje 30% wzrost całkowitej wydajności czyszczenia i nieskazitelnie czyste okna dzięki wbudowanemu silnikowi bezszczotkowemu i algorytmowi inteligentnego planowania WIN-SLAM 4.0. Łącznie funkcje te zwiększają wydajność czyszczenia o 30%. W wyniku precyzyjnego wykrywania krawędzi, wydajnego obracania i dokładnego czyszczenia krawędzi, okna pozostają nieskazitelnie czyste.
 • Wiele opcji na wyciągnięcie ręki: Rodzina WINBOT W2 daje użytkownikom kontrolę, pozwalając im bez wysiłku wybierać różne tryby czyszczenia. Mogą wygodnie wybrać lub przełączyć się na odpowiedni tryb za pomocą intuicyjnego panelu stacji lub aplikacji ECOVACS HOME.

 

Doświadcz najbezpieczniejszego i najstabilniejszego systemu robotycznego do czyszczenia okien

 

Rodzina WINBOT W2 została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie rodzinnym. Z wielopoziomową ochroną (12 poziomów dla W2 OMNI; 10 poziomów dla W2) poprzez czujniki sprzętowe i oprogramowanie wspierane przez AI, jest to najbardziej solidny i bezpieczny robot dla użytkowników zainteresowanych technologią.

 

 • Sprzętowe środki ochrony przed upadkiem (8 środków dla W2 OMNI; 6 środków dla W2):
  • Pozwalają robotom zachować wytrzymałość i wydajność:
   • Automatyczne kompensowanie ciśnienia
   • Zoptymalizowana moc ssania 5,500 Pa
   • Ruchoma płyta tkaniny czyszczącej
   • Klasyczny design tkaniny czyszczącej zapewniający lepsze dopasowanie
  • Wytrzymały kabel zapobiega nieoczekiwanym incydentom, jednocześnie chroniąc przewody przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Nawet jeśli poziom zasilania jest niski, jednostki rodziny WINBOT W2 pozostaną przymocowane do okna przez ponad 30 minut.
  • Stacja bazowa posiada mechanizm ochrony przed upadkiem oraz złożony kabel łączący przewód zasilający i linę bezpieczeństwa. (tylko W2 OMNI)
  • Funkcja awaryjnego blokowania zostanie automatycznie aktywowana, natychmiast zatrzymując działanie robota. Stacja bazowa jest zaprojektowana tak, aby szybko chwycić i zabezpieczyć WINBOT, zapewniając bezpieczne użycie i zapobiegając potencjalnym wypadkom. (tylko W2 OMNI)

 

 • 3 etapy inteligentnych środków ochrony przed upadkiem: Wyposażone w wiele typów czujników, czujnik przyspieszenia grawitacyjnego, aby utrzymać maszynę w stabilności oraz czujnik optyczny do wykrywania krawędzi z bardzo szybkim czasem reakcji 0,2 sekundy, zapewniając bezpieczeństwo czyszczenia w każdym momencie. Funkcja "Inteligentnej Ucieczki" zmniejsza wysokość płyty uderzeniowej. Automatycznie napompowuje się przy użyciu czujników ciśnienia, umożliwiając radzenie sobie z przeszkodami o niższej wysokości krawędzi. W połączeniu z inteligentnymi algorytmami może płynnie nawigować wokół przeszkód o wysokości 4 mm lub wyższej.

 

ECOVACS nieustannie przesuwa granice innowacji, zapewniając doskonałą wydajność czyszczenia, zaawansowaną inteligencję i niesamowite wrażenia z czyszczenia. Dzięki rodzinie WINBOT W2 firma na nowo definiuje mycie okien dla zapracowanych profesjonalistów poszukujących najnowszych innowacji w zakresie czystości i inteligentnego czyszczenia. To ważny dodatek dla tych, którzy oczekują najwyższej czystości, wygody i bezpieczeństwa.

 

Zapraszamy do wypożyczenia automatycznych robotów sprzątających do odkurzania oraz mycia podłógdywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100 zł/doba.

Za niewielkie pieniądze przekonasz się, jak w codziennym życiu pomocne są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy  

Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń. 


 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Tel.: 790 634 007

E-mail: kontakt@roboexpert.pl

  

Dane techniczne

Ilość dysz podających płyn 2 x 3 dysze
Praca na powierzchniach w poziomie (np. szklany sufit) Nie
Praca na powierzchniach w pionie Tak
Automatyczne dozowanie płynu Tak
Prędkość robocza 2 min/㎡
Praca bezprzewodowa Nie
Aplikacja Tak
Pilot zdalnego sterowania Nie
Raport głosowy Tak
Ilość ściereczek w zestawie 2 dwustronne
Detergent w zestawie Tak
Długość przewodu zasilającego 5.5m
Masa robota 1.6 kg
Rozmiar robota 271 x 271 x 77 mm
Dane techniczne baterii 110 minut ciągłego czyszczenia na przewodzie z podłączoną bazą

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sklep i Serwis - Daj się wyręczyć

790-634-007

kontakt@roboexpert.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl