3 szt WORKÓW GRATIS !!!Ecovacs X2 OMNI + AirBot Z1 GRATIS !!! - Oficjalna Polska Dystrybucja

Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: Zamówienia do godziny 15 realizowane są tego samego dnia
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4 449,00 zł 4449.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.86583
Producent: ECOVACS
Kod produktu: DEX86iZ1

Opis

3 szt WORKÓW GRATIS !!!Ecovacs X2 OMNI + AirBot Z1 GRATIS !!! - Oficjalna Polska Dystrybucja

                                                                                   

 

Specyfikacja Ecovacs Airbot Z1 znajduje się na dole oferty.

 

Specyfikacja, która robi wrażenie:

 • Siła ssania: 8000 Pa;
 • Głośność: 62,5 dB mopowanie, 64,9 dB odkurzanie w trybie standard, 82 dB stacja;
 • Moc odkurzacza: 45 W;
 • Pojemność zbiornika na wodę: 180 ml z autouzupełnianiem;
 • Pojemność zbiornika na kurz: 420 ml z autoopróżnianiem;
 • Pojemność worka w stacji Omni: 3 litry;
 • Pojemność zbiornik wody czystej w stacji Omni: 4 litry;
 • Pojemność zbiornika wody brudnej w stacji Omni: 3,5 litra;
 • Wysokość: 9,5 cm;
 • Średnica: 32 cm;
 • Długość: 35,3 cm;
 • Pokonywanie progów: 22 mm;
 • Rodzaj filtra HEPA: E11;
 • 4 poziomów mocy odkurzania;
 • 3 poziomy dozowania wody + tryb intensywny;
 • Pojemność baterii: 6400 mAh;
 • Maksymalny obszar pracy na 1 ładowaniu: 300 m2;
 • Deklarowany czas pracy: 212 min na 1 biegu, 186 min na 2, 161 min na 3 i 143 min na 4;
 • Czas ładowania akumulatora: 5,5 h (szybsze ładowanie ponoć o 45% w porównaniu do X1);
 • Wbudowane sterowanie głosowe asystentem Yiko;
 • Szerokość szczotki: 20 cm;
 • Wymiary stacji: 39,4 cm x 52,7, cm x 44,37 cm.

 

Ecovacs Deebot X2 Omni – robot o szerokich możliwościach

Kwadratowa konstrukcja nowego robota Ecovacs ma pozwalać mu na dogłębne czyszczenie krawędzi i narożników. Jak twierdzi producent, Deebot X2 Omni oferuje wskaźnik pokrycia krawędzi do 99,77 procent. Jest to robot kompaktowy, o 32 cm średnicy i 9,5 cm wysokości. Ma on więc być w stanie dotrzeć wszędzie i wyczyścić w domu trudno dostępne miejsca. Będzie mógł pokonywać przeszkody o wysokości 22 mm.

Siła ssania omawianego robota wynosi aż 8000 Pa. Co jednak najważniejsze, Deebot X2 Omni nie tylko odkurza, ale również mopuje. Wykorzystuje on system mopowania obrotowego LiftUp OZMO Turbo 2.0, który podnosi mopy po wykryciu dywanu lub przejściu przez czysty obszar, odpowiednio zwiększając lub zmniejszając moc ssania. Urządzenie wykrywa dywany z użyciem ultradźwiękowego czujnika.

Nowy robot sprzątający ma wykorzystywać do nawigacji system Lidar o polu widzenia 210 stopni oraz technologię nauczania maszynowego. Robot powinien więc nie dość, że dokładnie omijać przeszkody i mapować ścieżki, to także lepiej analizować i uczyć się na podstawie zebranych danych, by tworzyć ścieżki coraz precyzyjniejsze.

Robot sprzątający współpracuje z uniwersalną stacją Omni. Ta będzie czyścić i opróżniać pojemniki na brud i wodę robota, a także suszyć mopy gorącym powietrzem i ponownie napełniać urządzenie wodą. Stacja oferuje też funkcję prania mopa w gorącej wodzie o temperaturze 55 stopni Celsjusza.Worek na kurz dysponuje pojemnością 3 litrów. Trzeba go będzie opróżniać co 60 dni. Pojemność elektronicznie sterowanego pojemnika na wodę to zaś 180 ml.

Wygląda na to, że Ecovacs Deebot X2 Omni będzie musiał przerywać sprzątanie i wracać do stacji dokującej dość rzadko. To dlatego, że jego wbudowana bateria litowa dysponuje pojemnością 6400 mAh.

LiDAR przeniesiono na jeden frontowy narożnik, więc ma 210 stopni widzenia, a nie 360. Nowością jest kolejna wersja systemu rozpoznawania przeszkód AIVI 3D 2.0 wsparta sztuczną inteligencją. Ulepszono czujnik RGBD i zaktualizowano bazę rozpoznawanych przedmiotów – robot ma poruszać się jeszcze bardziej inteligentnie.

Nadal mamy świetnego asystenta głosowego wbudowanego w robota – Yiko 2.0, a system mopowania to dobrze znany Ozmo Turbo 2.0 z mopami obrotowymi z dociskiem do podłoża ok. 1 kg, ale tym razem unoszą się na 1,5 cm nad podłoże, żeby nie moczyć dywanów i wykładzin.

Nowy kształt robota z prawie kwadratowym frontem daje 99,77% skuteczności w czyszczeniu narożników i przy listwach co ma stanowić poprawę o 19% względem modeli okrągłych. Poszerzono też główną szczotkę z 16,5 do 20 cm, więc to też będzie miało wpływ na wzrost wydajności robota. Nadal jest to szczotka z paskami gumy i włosia, więc będzie wymagała usuwania z niej zaplątanych włosów.

 

Nowa kompaktowa konstrukcja

Kompaktowa konstrukcja stacji OMNI  jest idealna do wąskich obszarów. Stacja typu "wszystko w jednym" integruje się z Twoim domem, nie zajmując przy tym dużo miejsca.

Uniwersalna stacja OMNI

Pożegnaj się z ręczną obsługą robota sprzątającego. Stacja OMNI oferuje w pełni zautomatyzowane rozwiązanie czyszczące, w tym automatyczne czyszczenie z myciem mopa na gorącą wodę, automatyczne opróżnianie, automatyczne suszenie i samodzielną konserwację. Za każdym razem, gdy się uruchamia, Twój robot sprzątający jest jak nowy.

 

Mycie mopa gorącą wodą

Mycie mopem ECOVACS 55°C z gorącą wodą czyści nakładki mopujące. Gorąca woda nie tylko lepiej rozpuszcza plamy z oleju, ale także świetnie radzi sobie z większością zabrudzeń. Wskaźnik czystości mycia mopa wynosi aż ≥96%.

Mapowanie 3D

Dzięki ulepszonemu mapowaniu 3D DEEBOT X2 OMNI może teraz identyfikować i czyścić określone obszary, na przykład brud pod stołem jadalnym w salonie. Możesz przypisać ECOVACS X2 do czyszczenia wyznaczonego obszaru bez względu na to, jak duża jest plama. Wystarczy przesunąć palcem po aplikacji po obszarze docelowym, a X2 się tym zajmie.
 

Asystent głosowy YIKO 2.0 w języku polskim 

Asystent głosowy YIKO obsługuje wiele scenariuszy sterowania głosowego, w tym rozmowy z wieloma poleceniami, lokalne dialekty, przetwarzanie języka naturalnego offline, zdalne sterowanie, planowanie sprzątania i wiele innych. YIKO oferuje naprawdę bezproblemowe i wciągające sprzątanie jako jedyny w swoim rodzaju inteligentny opiekun domu.

 

Ecovas Robotics przedstawia Airbota Z1, swoją nowość klasy premium. Nie dość, że ten robot samodzielnie jeździ po domu, oczyszczając powietrze m.in. dzięki zaawansowanemu filtrowi HEPA H13, to jeszcze potrafi w tym czasie umilić czas muzyką, płynącą z wbudowanych głośników stereo.
 

Ecovacs Airbot Z1 - inteligentny oczyszczacz powietrza z głośnikiem

Pierwszy przełomowy robot oczyszczający powietrze od firmy Ecovacs zapewnia czyste powietrze, usuwając z niego bakterie i formaldehydy. Wszystko to za sprawą zaawansowanego systemu oczyszczania powietrza z 659 m3/h CADR i niesamowitej wydajności filtra HEPA H13. Wbudowany moduł dezynfekcji UV dla dodatkowej ochrony usuwa aż do 99,9 proc. bakterii.

Głośność jego pracy nigdy nie przebija bariery 40 dB.Co więcej, Airbot Z1 jest kompatybilny z dwoma dodatkowymi modułami (Moduł nawilżacza i kapsuły odświeżające powietrze sprzedawane osobno), zapewniającymi jeszcze więcej funkcji - wolny od mgły nawilżacz powietrza i odświeżacz powietrza.

Według producenta, dzięki zastosowaniu technologii, która nie wytwarza mgły, moduł nawilżacza zapewnia bardziej komfortowe warunki w pomieszczeniach i utrzymuje stabilny poziom wilgotności. Stopień nawilżania powietrza to 400 ml/h. Dwulitrowy zbiornik jest łatwy w napełnianiu wodą, zapewniając optymalną wewnętrzną atmosferę przez cały dzień. Co więcej, filtr nawilżacza jest prosty do wymiany, a zbiornik umożliwia bezproblemowe czyszczenie. Zapobiega to rozwojowi bakterii wewnątrz. Rezultat? Dom bez mgły, zacieków, śladów białego proszku i wilgotnej podłogi. Chcąc uzyskać przyjemny zapach, wystarczy skorzystać z dodatkowych kapsuł odświeżających powietrze i w ten sposób uzyskać całkowicie nową atmosferę w domu.

Z robotem Airbot Z1 świeże i czyste powietrze jest zagwarantowane we wszystkich pomieszczeniach domu jednocześnie - bez wysiłku. Pierwszy mobilny i bezprzewodowy robot oczyszczający powietrze od Ecovacs Robotics mierzy i optymalizuje temperaturę, wilgotność i jakość powietrza w czasie rzeczywistym od PM2.5, dzięki wysoce dokładnemu czujnikowi VOC. Jeśli oczyszczacz jest połączony z dołączonym do zestawu monitorem jakości powietrza (można go postawić np. na stoliku), to zostaną wyświetlone dokładniejsze poziomy jakości powietrza. Będąc w trybie czyszczenia Airbot Z1 oczyści konkretne obszary, gdy jakość powietrza spadnie poniżej określonego poziomu. Z autorskim sterowaniem głosowym YIKO oczyszczanie powietrza zostanie wykonane błyskawicznie. Dzięki inteligentnej technologii rozpoznawania głosu i dźwięku interakcja oraz sterowanie Airbotem Z1 są wyjątkowo proste.

Nawigacja robotem również nie powinna przysporzyć najmniejszych trudności. Z pomocą ulepszonego chipa i zoptymalizowanego algorytmu nowy system AIVI 3D wykorzystuje światło strukturalne i technologię AIVI, dzięki czemu Airbot Z1 może precyzyjnie zidentyfikować oraz automatycznie ominąć przeszkody. Dzięki ulepszonemu algorytmowi mapującemu SLAM, technologia TrueMapping 2.0 jest czterokrotnie dokładniejsza w przypadku małych obiektów w porównaniu z LDS, umożliwiając robotowi bezpieczne poruszanie się po całym domu. Ta funkcja ma teraz szerszy zasięg, bo Airbot Z1 jest w stanie wykryć przeszkody z odległości 10 m. Po sparowaniu urządzenia z aplikacją Ecovacs Home, Airbot Z1 dodatkowo przedstawi dom w formie trójwymiarowej. Dzięki kamerze Starlight 960P HD robot zapewnia wyraźny obraz w każdym momencie, za dnia i nocą, umożliwiając zdalną obserwację domu. Bezpieczeństwo tej funkcjonalności zarówno w przypadku robota, jak i aplikacji otrzymało certyfikat TUV Rheinland. Mamy więc gwarancję ochrony danych.

Airbot Z1 - oczyszcza i... gra

Airbot Z1 sprawdza się nie tylko w przypadku oczyszczania powietrza. Z ponadczasowym i stylowym projektem od Jacob Jensen Design robot świetnie wpasuje się w każdą domową przestrzeń. Podczas wykonywania swojej pracy urządzenie odtworzy ulubioną playlistę ze smartfona, tabletu czy laptopa. Airbot Z1 jest wyposażony w dwa głośniki o łącznej mocy 7 W, które mogą odtwarzać muzykę i podcasty za pomocą połączenia Bluetooth.

Głośniki stereo zapewniają głęboką i wciągającą jakość brzmienia dla szerokiej gamy treści, a innowacyjny tryb Angle Tracking pozwala na to, by oczyszczacz podążał za swoim właścicielem, zapewniając najlepsze doświadczenia słuchowe. Z wagą 14 kg i wymiarami 350 x 369 x 523 mm Airbot Z1 jest łatwy w manewrowaniu i może być używany wszędzie. Dodajmy na końcu, że robot został wyposażony w akumulator Li-Ion 5200 mAh. Jego czas ładowania wynosi około trzy godziny, a maksymalna długość działania w trybie standardowym to 180 minut.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sklep i Serwis - Daj się wyręczyć

790-634-007

kontakt@roboexpert.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl