Robot odkurzający Hobot Legee D7 z automatycznym mopem

Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: Zamówienia do godziny 15 realizowane są tego samego dnia
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.86948
Producent: Hobot
Kod produktu: HobotLegeeD7

Opis

+Ściereczki GRATIS !!!Hobot LEGEE D7 Robot odkurzający i mopujący

 

Sklep i Serwis Automatycznych Robotów Sprzątających

Jako autoryzowany punkt handlowy oferujemy Państwu roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji:

 

Hobot LEGEE D7

Robot odkurzająco-myjący 

 


legge-7 sprzatajacy odkurzajacy mopujacy 

Robot sprzątający – odkurzający – oraz myjący podłogę w jednym.

Odkurzanie 4-w-1 bez plątania się włosów

Nowe Antyzaplątaniowe dokurzanie Hobota Legee D7 pozwana robotowi odkurzać z ssaniem przednim, głęboko czyszczącymi szczotkami zamiatającymi, spryskiwaniem wody i mopowaniem statycznym z naciskiem 600g w tym samym czasie.  

1 - Odkurzanie przednią ssawką
 
2 - Zamiatanie szczotką główną 
 
3 - Spryskiwanie wodą z detergentem
 
 
4 - Przecieranie na mokro

Ssanie przednie z siłą 2700Pa

Zapomnij o zaplątanych włosach na szczotce. Legee D7 wszystkie już wciągnęło. Dodatkowe ssanie przednie jest inteligentnie ulokowane przed szczotką aby zebrać wszystkie włosy i lekkie zabrudzenia zawczasu. 

 

Przednie ssanie poradzi sobie z włosami, sierścią i kurzem.

Głęboko czyszcząca turbo-szczotka

Unikalna głęboko czyszcząca turbo-szczotka jest w stanie zebrać wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i włosy z dywanów oraz podłóg, a następnie wciągnąć je przy drugim odkurzaniem umieszczonym za szczotką.

 
Urządzenie za pomocą obrotowej szczotki wciągnie takie zabrudzenia jak twarde i ciężkie elementy, średnie zabrudzenia oraz duże giętkie przedmioty (np liście).
 
 

Dokładne czyszczenie rogów

Legee-D7 dzięki D-kształtniej budowie oraz długiej na 4 cm szczotce bocznej świetnie radzi sobie z rogami, dociera tam gdzie inne roboty nie są w stanie. Wpasowuje się w rógi, dokładnie czyści wzdłuż ścian czy mebli. 

 

Pochylona szczotka boczna

Projekt pochylonej szczotki pozwala szczotce bocznej zebrać wszystko na swojej drodze, podczas gdy gumowa skrobak strząsa pył i kurz z włókien szczotki. 

Inteligentne unoszenie mopa

6mm ponad powierzchnię. 

Intaligantny mop może się unieść do 6 mm ponad zimię. Już nigdy robot myjący nie będzie omijał dywanów czy listew podłogowych.

System automatycznego rozpoznawania mycia
Auto Recognition Mopping (ARM)

LEGEE dzięki czujnikom wie kiedy wjeżdża na dywan i kiedy porusza się na podłodze. Dzięki temu możesz cieszyć się lśniąca podłogą oraz odkurzonymi dywanami przy pojedynczym czyszczeniu. 

 

 

Zwilżaj i myj podłogi pozostawiając dywany suche i odkurzone. 

Podłoga jak nowa

Uniknij zamoczenia i uszkodzenia drewnianej podłogi oraz pozwól wyschnąć ściereczce dzięki unoszeniu mopa na czas ładowania. 

 

 

Wspinaczka na obiewkty oraz pokonywania przeszkód

Podczas pracy roboty natrafiają na bardzo duży wachlarz obiektów w domu, Legee D7 może pokonać progi do 20 mm podczas gdy Ty decydujesz czy robot powinien gdzieś wjechać a gdzie nie. Ty masz kontrolę nad czystością. 

 

Sztuczna inteligencja spryskiwaczy 

Dzięki specjalnemu zaprojektowaniu inteligentnych spryskiwaczy, mianowicie wyposażenie ich w czujniki temperatury które pozwalają Legee zwilżyć delikatną warstwą (0.002mm) aby rozpuścić twarde plamy, nie pozostawiając kałuż na podłodze za sobą. 

600g naciski mopa

Legee nie tylko ciągnie za sobą ściereczkę pod domu przecierając podłogę, używa do tego siły 600g nacisku ścierki na podłoże aby faktycznie umyć czyszczoną powierzchnię.

Pozycjonowanie na mapie

Legee zna Twój dom. LEGEE bez problemu zlokalizuje się na mapie Twojego domu poprzez rozpoznanie otoczenia i porównaniem go z stworzonymi mapami, gdziekolwiek, kiedykolwiek!
 

Talent Clean - 8 trybów sprzątania

Aby sprostać wymagającym potrzebom podłóg Twojego domu, Drzewko trybów - Talent Clean - oferuje 7 gotowych trybów sprzątania oraz 1 który samemu możesz spersonalizować. Dzięki takiemu rozwiązaniu Legee przenosi dostosowanie czyszczenia do podłoża na kolejny poziom. 

 
 
 
 

Tryb Antysplątaniowy

Włosy plączące się po podłodze? A może sezon linienia u Twojego kudłatego pupila? Legee odkurzy i pozbiera wszelkie włosy i sierść jaką Ty, Twoi bliscy czy Twój ukochany pupil pozostawicie w domu i to bez zaplątywania w turboszczotkę. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i nie będziesz już musiał wyplątywać włosów zaplątanych na szczotce. 

 

Tryb głębokiego czyszczenia

Gdy już przyjdzie czas aby dać Twoim podłogom kompleksowe czyszczenie. Szczotka będzie się obracać z dużą szybkością aby wydobyć i zebrać ukryty kurz z dywanu lub przerw między panelami. 

 

Tryb usuwania plam

Ekskluzywny patent marki Hobot. Tryb usuwania plam jest ostatecznym rozwiązanie w walce z upartymi czy starymi plamami. Legee podzieli obszar na sekcje 1,5m x 1,5m i w pierwszej rundzie porządnie je zwilży większą ilością wody z płynem aby rozpuścić plamy. W drugiej rundzie wróci i umyje wcześniej zamoczone miejsca aby pozbyć się rozpuszczonych plam. 

Runda pierwsza

Druga Runda

 
 Tryb standardowy
 
Tryb Mocny 
 
Tryb ECO

Tryb standardowy zaspokoi większość naszych potrzeb. Jeśli nie wiesz co wybrać wybierz właśnie tę opcję.

-Wrzucam ssanie i obrót szczotki na maksa i ruszam do boju. Ten tryb pozostawi Twoje mieszkanie idealnie odkurzonym.

ECO to tryb który pracuje na minimalnych zużyciu mocy dzięki czemu jest bardzo cichy, moc ssania i szczotki jest ustawiona na minimum dzięki czemu nie będzie przeszkadzać ani Tobie, ani Twoim bliskim. najlepszy tryb gdy dziecko śpi. 

 
Zamiatanie na sucho
 
Tryb Niestandardowy

Tryb który pozwala Ci na odkurzenie podług na sucho - bez podawania wody. Stworzony do wymagających podług z niezabezpieczonego wymagającego drewna. Funkcja pryskania wodą jest wyłączona a mop jest cały czas uniesiony. Moc ssania i rolki jest ustawiona tak aby podłoga mimo braku mycia została dokładnie odkurzona. 

Czegokolwiek potrzebujesz. To Ty jesteś szefem i ustalasz z jaką siła robot ma wciągać, jak dużo wody podawać, z jaką prędkością ma kręcić się szczotka oraz jak szybko robot ma się poruszać. Wyzwól swoją kreatywność i odkrywaj przeróżne konfiguracji i znajdź tą wyjątkową dla Ciebie. 

 

Na dywanie 

Oprócz braku spryskiwania wodą i podnoszenia mopa, gdy Legee czyści powierzchnię dywanu zwalnia prędkość ruchu, szczotka obraca się szybciej oraz wyłącza przednie ssanie, dzięki czemu cała moc jest przekierowana do sekcji z szczotką aby dokładnie odkurzyć nawet twardo wbity w dywan bród za pomocą szczotki i całej mocy ssącej. 

Dopasowanie trybów do konkretnych pomieszczeń/stref

Za pomocą aplikacji Legee, wybieraj pomiędzy 8 trrybami sprzątania i przypisz je do konkretnych pomieszczeń czy stref w Twoim domu. Każda przestrzń wymaga innej pielęgnacji i czyszczenia dlatego sprawdź gdzie który tryb będzie najlepszy. 

 

Połączenie z Wi-Fi na częstotliowściach 5G/2.4G

Legee może połączyć się do dowolnej sieci zarówno 5g jak i 2,4G dla stabilnego i nieprzerwanego połączenia.

Łączenie do sieci za pomocą Hotspot

Użyj Hotspot aby połączyć się z siecią jeśli WiFi jest niedostępne. Możesz łatwo połączyć Legee D7 bezpośrednio z telefonem za pośrednictwem udostępniania internetu z smartfona. 

 

Nawigacja - LEGEE SLAM 

Legee (Laser, Enkoder, Żyroskop, Elektroniczny kompas i szacowanie pozycji) jest naszym unikalnym systemem integrującym 5 różnych technologii aby pomóc Legee zaplanować najlepszą ścierzkę podczas czyszczenia. 

Aplikacja Legee

Aplikacja jest dostępna na urządzeniach iOS (iPhone) oraz Android. Aplikacja Legee dostarcza nespotykanego doświadczenia pośród robotów czyszczących podłogi, wiele opcji które można dostosować pod własne potrzeby. Dodatkowo wiele update'ów które stale ulepszają system robota oraz aplikację. 

Legee zapamiętuje do 5 map, jest to bardzo pomocne w przypadku kiedy pracuje na większej ilości pięter lub w kilku domach. 
Dzięki aplikacji możesz również planować czyszczenie, ustawienie harmonogramu jest pomocne w utrzymaniu czystości w domu czy wyznaczyć kolejność sprzątania pomieszczeń, tak aby robot najlepiej spełnił swoje zadanie.  

 
 
 

Wirtualne bariery i strefy wyłączone

Ustaw wirtualnie ściany i srefy wyłączone aby trzymać z daleka Legee od delikatnych rzeczy.

Strefa zasłon

Brak schronienia dla  kurzu i pyłu! Ustaw strefę zasłon aby Legee D7 nie pominął żadnych miejsc za zasłonami, narzutami czy prześcieradłami.

 

Kontrola wspinania się

Z łatwością włącz kontrolę wspinania się na obiekty aby Legee D7 nie próbował pokonać przeszkód podczas sprzątania. Legee będzie delikatnie dotykał i czyścił dookoła podstawę krzeseł, stołów czy suszarek do ubrań i nie utknie na dolnej części podstawy. 

Inteligentny naładowanie i wznowienie czyszczenia

Kiedy poziom naładowania spada, Legee automatycznie wróci do stacji ładującej, oszacuje ile potrzebuje się doładować aby dokończyć sprzątanie i wznowi czyszczenie kiedy poziom naładowania akumulatora będzie wystarczający. 

 

Sterowanie głosem

Siri /OK Google

Poprzez Siri(Hey Siri) lub asytenta Google (ok Google), będziesz w stanie zlecić posprzątanie podłóg gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz bez kiwnięcia palcem. 

Kreatywny głos

Personalizacja urządzenia

Funkcja kreatywnego głosu w urządzeniach Legee pozwala na spersonalizowanie robota na kolejnym poziomie. Teraz możesz zmienić każdy komunikat jaki wydaje robot na własny, nagraj siebie lub wstaw dowolny plik dźwiękowy i ciesz się wyjątkowym sprzętem.

 

Child Lock

Masz w domu małego złośliwca? Żaden problem, wszyskie guziki na urządzeniu można zablokować aby nasze pociechy lub pupile nie włączyły urządzenia przypadkiem. 

 

Trwały sprzęt

Bateria litowo-jonowa o pojemności 4900 mAh 
 
Zbiornik na wodę 320ml
Kosz na nieczystości 500ml oraz Wysokiej wydajności zmywalny filtr. 

LEGEE stawia czoło każdej podłodze 

Od drewnianych paneli przez płytki aż do dywanów i wykładzin. Legee nie ma problemu z różnymi rodzajami podłóg. 

Ostrożność na każdym kroku 

Legee jest chroniony czterema czujnikami uskoku podłoża, dwa znajdują się z przodu robota dwa z tyłu. Dzięki takiemu rozmieszczeniu robot jest w stanie wykryć spadek poruszając się w każdym kierunku nawet podczas skrętu. 

 

 

 Gwarancja: 24 miesiące (Door to Door)


 

Zapraszamy do wypożyczenia automatycznych robotów sprzątających do odkurzania oraz mycia podłóg, dywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100 zł/doba.

Za niewielkie pieniądze przekonasz się, jak w codziennym życiu pomocne są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy  

Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń.

 


 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Tel.: 790 634 007

E-mail: kontakt@roboexpert.pl

 

Dane techniczne

Wysokość 9,75 cm
Średnica dł. 34 cm, szer. 33,9 cm
Waga 4kg
Poziom hałasu 62 db
Siła ssania 2700 Pa
Typ akumulatora 4500 mAh Litowo-jonowy
Czas Pracy 140min
Czas ładowania 350 minut
ASYSTENT GŁOSOWY YIKO Nie
Ilość szczotek bocznych szt
Unoszony mop Tak
Wysokość podnoszonego mopa 7mm
Wysuwany w bok pad mopujący Nie
Ruchomy pad mopujący Mop statyczny
Pranie mopa Nie
Pranie mopa na gorąco Nie
Temperatura prania mopów °C
Suszenie mopa Nie
Zbiornik na wodę w robocie Tak
Cliff Sensor- nie spada ze schodów, uskoków Tak
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Wznawianie pracy po naładowaniu w miejscu, w którym robot przerwał sprzątanie Tak
Aplikacja mobilna Tak
Aplikacja w języku Polskim Tak
Łączność Wi-Fi 2.4GHz i 5GHz
Podgląd z kamery Nie
Programowalny harmonogram tygodniowy Tak
Funkcja ustawiania stref Tak
Ściany wirtualne Tak
Rodzaj wirtualnej ściany/przegrod Możliwości ustawiania w aplikacji
Możliwość sterowania za pomocą pilota Nie
Zapamiętywanie wielu map Tak
Wykryje dywany lub wykładziny Tak
Wkład mopa-zmywający wibrujący, aby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami Tak
Pojemność kosza na zanieczyszczenia 500ml
Pojemność zbiornika na płyn 320ml
Automatycznie opróżnia pojemnika na kurz w urządzeniu, po powrocie do bazy. Nie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

26 lipca 2022

To już trzeci robot w moim życiu, lepszego nigdy nie miałem.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sklep i Serwis - Daj się wyręczyć

790-634-007

kontakt@roboexpert.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl